Mulčovače so zberom a zdvihom Bison-1500UP / 1250UP
Kód: BISON-1500UP / 1250UP
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Na objednávku do 30 dní
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
Mulčovače so zberom a zdvižným mechanizmom BISON UP 1250 a BISON UP 1500 sú kompaktné a mnohostranne využiteľné stroje. Mulčovače sú opatrené rotorom z prvotriednej ocele, ktorý je dynamicky vyvážený. Rotor je osadený 40 alebo 72 tepelne zušľachtenými nožmi, ktoré sú vytvarované tak, aby dochádzalo k lepšiemu saciemu efektu a dokonalejšiemu plneniu zberného koša. Vyklápanie a zatváranie koša je ovládané hydraulicky priamo z malotraktora. Hydraulický valec je dvojčinný, čo umožňuje nechať kôš otvorený a tým pomulčovaný materiál nezbierať. Mulčovač je poháňaný pomocou kĺbového hriadeľa s dobehovou spojkou, ktorá spája hriadeľ hnacieho mechanizmu traktora s mulčovačom. V agregácii s malotraktormi vybavenými zadným trojbodovým závesom ISO 730/1 a výkonom presahujúcim 25 kW.
 Mulčovače nájdu uplatnenie predovšetkým:
- pre plošné mulčovanie s možnosťou zberu (zobranú trávu je možné použiť na skrmenie)
- mulčovanie trávy, lístia, vysokých a husto zaburinených porastov
- zber lístia, trávy a podobných trávnatých nánosov
- čistenie parkov, sadov, športovísk, verejné a mestskej zelene
- drvenie a zber zemiakovej vňate
 Upozornenie! Mulčovač nie je určený na opracovanie pôdy!
BISON-1500UP Bison-1250UP
Pracovný záber (mm) 1 500 mm 1 250 mm
Objem koša 600 L 500 L
Hmotnosť 250 kg 220 kg
Otáčky vývodového hriadeľa 540 ot/min-1 alebo 1000 ot/min-1 540 ot/min-1 alebo 1000 ot/min-1
Energetický zdroj 30 kW 25 kW